KONST / Litografier / Litografiskt blad 14278078
nr 1427 8078
Keith Haring
(1958-1990)
Litografiskt blad, Keith Haring (1958-1990), "Planet Earth", ej signerad, oramat löst blad. Bildmått: 21x23 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 18:58:35
20/10 15:18:35
300 kr
25/10 18:53:35